reżyseria: Krzysztof Pulkowski

muzyka: Maksymilian Rogacewicz

choreografia: Israel Plasencia

ONA: Honorata Magdeczko-Capote 

ON: Krzysztof Rogacewicz

O czym jest nasz spektakl?

O Was i o Nas, o Kobietach i Mężczyznach… O tym co nas zazwyczaj dzieli, ale też o tym co czasami łączy… Tak, łączy.

W naszym spektaklu jest śmiesznie i strasznie. Nie ma w nim nudy, wymądrzania się. Jest akcja, pasja, ruch, dynamika, nawał punktów zwrotnych i radość życia… prowadzona w rytmie tanga, bowiem tango jest kanwą naszej opowieści o Kobiecie i Mężczyźnie, o walczących i przenikających się światach, o nas jakimi jesteśmy, bywamy dla siebie: okrutni i przyjacielscy, wrodzy i opiekuńczy, cyniczni i rozczulający… Często groteskowi… czyż nie?

Przejrzyj galerię zdjęć

„Rozpoczyna się damsko-męski pojedynek, flirt w rytmie tanga. Toczą słowne zapasy pełne kłamstw i uników. Ona będzie uwodzić, czarować, grozić, złorzeczyć, szeptać i krzyczeć, a On będzie chamem, gburem albo czarusiem, zaglądającym jej w dekolt.”

„Czy się tutaj umówili, czy to przypadkowe spotkanie, czy randka w ciemno? Jeszcze nie wiadomo, kim naprawdę są, czy spotykają się tu po raz pierwszy, a może kolejny…”

„Muzyka, którą słyszymy podczas całego przedstawienia – znakomicie organizująca i porządkująca działania aktorów, czasem prowokacyjna, czasem lirycznie rytmiczna, niczym trzeci głos ze sceny.”