o nas

Teatr MASKA powstał w 1995 roku w Jeleniej Górze. Teatr tworzą profesjonalni aktorzy – znani z występów w całym kraju, również goszczą na ekranach TV i filmu oraz są oklaskiwani na międzynarodowych scenach teatralnych –  Nowy Jork, Waszyngton, Minneapolis, Winnipeg (Kanada), Meksyk, Niemcy, Finlandia, Moskwa, Ateny, Kijów i wiele innych.  Teatr „specjalizuje” się w małych formach teatralnych. Spektakle skierowane są do widowni dorosłej, ale w repertuarze posiada także spektakle dla dzieci i młodzieży. Członkowie teatru zajmują się prowadzeniem warsztatów teatralnych, pisaniem scenariuszy. Aktorzy uczestniczą w eventach, prowadzą konferencje i szeroko pojętą konferansjerkę.

zespół teatru

Paweł Sikora

Bogumiła Twardowska-Rogacewicz

Aktorka, reżyserka. Absolwentka PWST we Wrocławiu. Autorka scenariuszy teatralnych. Animatorka teatru dla dzieci. Wielokrotna laureatka nagrody teatralnej "Srebrnego kluczyka".

Aktor teatralny, kabaretowy i filmowy. Reżyser.Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Laureat wielu nagród na międzynarodowych festiwalach oraz nagrody aktorskiej "Srebrny kluczyk"

Aktor i kompozytor. Absolwent PWST we Wrocławiu. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych. Współpracował z teatrem Wierszalin, a także z Kliniką Lalek.

Artystka, malarka, autorka scenografii i plakatów do wielu spektakli. Absolwentka ASP we Wrocławiu. Jej prace są w zbiorach instytucji oraz osób prywatnych na całym świecie. Laureatka nagrody SREBRNY KLUCZYK 2019 w kategorii "Sztuki wizualne".